Chińskie tablety - czyli pare słów wstepnych o wprowadzeniu do tematu

Dzisiaj omówię krótko chińskie tablety. Poszczególne generacje oraz zmiany jakie zaszły na rynku w latach 2010-2013. Na koniec pokazuje najpotężniejszy obecnie dwurdzeniowy tablet, który dorównuje mocą obliczeniowa TEGRA 3, posiada ekran IPS, 1GB RAM i 32GB wbudowanej pamięci. Do tego licencjonowane szkło Gorilla Glass. Powiem tak ….. przez 2,5 roku od premiery iPada chińskie tablety zrobiły większy postęp niż niektórzy markowi producenci.
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

AddThis Social Bookmark Button

3 Responses to “Chińskie tablety - czyli pare słów wstepnych o wprowadzeniu do tematu”

  1. Fajnie że zrobisz obszerniejszy test “mocnych” china tabów bo w necie można tylko znaleźć filmiki typu oto tablet i jego specyfikacja i koniec dosłownie jak moda na sukces. Planuje zakupić taki tablet aby poza domem przeglądać dobrze internet i oglądać coś w PKS-ie tak że fajnie będzie popatrzeć jak coś na nich chodzi a nie tylko na cyferki specyfikacji na alledrogo. Pozdrawiam.

  2. A wyłazi pare kwiatków. Np Na mante jest Modern Combat 3 a na Shoguna nie ze niby nie kompatybilny:). Za to na Shogunie GTA III smiga w Max detalach.

  3. szkoda ze w zestawieniu nie znalazł sę zaden tablet AINOL jak np aurora2 czy też elf do kupienia za złotówki na aliexpress

Napisz komentarz