Szykujcie się na emocjonujący pojedynek

Mam już w ręku zapowiadanych bokserów. Ring gotowy wkrótce stracie o mistrzowskich pas “taniego Androida z ekranem HVGA” czyli w lewym narożniku Samsung i5700 Spica zaś w prawym LG GT540 Swift. Jeśli ktoś ma jakieś specjalne życzenia lub propozycje dotyczące porównania funkcji, programów gier, to zapraszam do komentarzy.


You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

AddThis Social Bookmark Button

7 Responses to “Szykujcie się na emocjonujący pojedynek”

 1. Świetnie , że się za to zabrałeś. Na taką recenzję czekałem :)

 2. Może Pan porównać:
  1. funkcje, które są dostępne w telefonach zaraz po wyciągnięciu go z pudełka:
  * odtwarzacz MP3 (zwłaszcza equalizer)
  * wkład producenta w telefon (launcher, aplikacje producenta)
  * funkcje biznesowe
  * wady i niedociągnięcia telefonów..
  2. łatwość obsługi dla osoby, która dopiero zaczyna pracę na Androidzie
  3. Sprawy soft i hardwarowe:
  * praca na baterii
  * jakość ekranu
  * (oczywista) jakość wykonania
  * możliwość modyfikacji telefonów (soft)
  * wsparcie użytkowników na różnorakich forach.
  Nic więcej nie przychodzi mi na myśl. Wydaje mi się, że takie pytania ma każdy użytkownik, który wybiera telefon z Androidem.

 3. Hah! Pisałem gdzieś w komentach żeby zrobił pan takie porównanie. Najlepiej żeby oba były na czystym andku 2.1. Pozatym wierzę że spica wygra bo sam ją mam :D

 4. @kloszes Dobra lista mysle ze wszystko to bedzie. Dzisiaj czesc pierwsza czyli “parametry, wyglad, zestaw sprzedazowy oraz troche o ekranie.

 5. Nareszcie !! xD
  Fajnie by było jak byś przetestował nokie n 95 lub Lg gm 360 bali

 6. Jeszcze lepiej by było gdyby telefony nie szły na oficjalnych softach. Spica ma samdroid.net skąd czerpie ogrom modyfikacji. Pewnie rozwiązują one sporo problemów które pojawiły się na 2.1 od samsunga. Poprawiają na przyklad obsługę 3D. Aaa Swift z tego co wiem tez już ma kilka romów.

 7. Jeszcze lepiej by było gdyby telefony nie szły na oficjalnych softach. Spica ma samdroid.net skąd czerpie ogrom modyfikacji. Pewnie rozwiązują one sporo problemów które pojawiły się na 2.1 od samsunga. Poprawiają na przyklad obsługę 3D. Aaa Swift z tego co wiem tez już ma kilka romów.

Napisz komentarz